0
02126246958

نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۸ بعد از ظهر فردا سه شنبه اعلام می شود

به گزارش وب سایت عصرمواد به نقل از سایت سازمان سنجش بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبانی كه در آزمون ورودی دوره دكتری (Ph.D) نیمه‌متمركز سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام و شركت نموده‌اند، می‌رساند كه نتایج مرحله اول آزمون مذكور در بعد از ظهر روز سه‌شنبه مورخ ۹۸/۰۱/۲۷ در قالب كارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترسی خواهد بود.

 

بر اساس این گزارش، كلیه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذكور و وارد كردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد) کارنامه اولیه خود را مشاهده نموده و در صورت لزوم از آن پرینت تهیه نمایند. آن دسته از داوطلبانی كه مجاز به انتخاب رشته هستند، لازم است براساس برنامه زمانی تعیین شده در اطلاعیه‌ای كه به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌گردد، پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب كدرشته محل‌های مورد علاقه اقدام نموده و سپس كدرشته‌ محل‌های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد نمایند.

 

اطلاعیه تكمیلی درخصوص زمان و نحوه انتخاب رشته و زمان انتشار دفترچه‌راهنمای انتخاب رشته به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت.

 

ارسال دیدگاه