0
02126246958

در یک سالگی عصر مواد: انتشار کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام کلید فولاد

در آستانه یک سالگی وب سایت عصر مواد، جلد اول کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام “چگونه از کلید فولاد استفاده کنیم؟ آموزش گام به گام کلید فولاد” منتشر و تقدیم علاقمندان این مبحث آموزشی و کاربران محترم عصر مواد می شود.

 

 

کلید فولاد (Key to Steel) یا به زبان آلمانی Stahlschlussel کتابی است که اطلاعات گسترده ای از مشخصات، ویژگی ها، روش های تولید، عملیات حرارتی و کاربردهای انواع فولادها را طبق استاندارد آلمانی DIN ارائه می دهد. با تجمیع استانداردهای اروپایی، اطلاعات این کتاب بر اساس آخرین بازنگری استانداردهای EN مورد بازنگری قرار گرفته است. علاوه بر استاندارد  DIN، در کلید فولاد به نامگذاری فولادها در استانداردهای دیگر و نام تجاری آن ها در شرکت های مختلف فولادساز آلمانی و غیر آلمانی هم اشاره شده است. این کتاب یک مرجع بسیار عالی و کاربردی برای استفاده­ ی مهندسان و متخصصان رشته های فنی به خصوص کسانی است که با فولادها سر و کار دارند.

 

اگر شما علاقمند به آموزش کلید فولاد، آشنایی با انواع فولادها و دریافت پاسخ پرسش های خود در این زمینه هستید، با وب سایت عصر مواد در آموزش گام به گام و نکته به نکته کلید فولاد همراه ما باشید. این آموزش به صورت پرسش و پاسخ تدوین شده و به معرفی کامل و کاربردی انواع فولادها، مشخصات، ویژگی ها، کاربرد و روش تولید آن ها می پردازد. در خلال این مطالب نوشتاری، سعی شده است تا از عکس، اینفوگرافیک، فایل صوتی و ویدئو هم برای آموزش بهتر کمک گرفته شود.

 

مایه مباهات است که به عرض و اطلاع همراهان و کاربران محترم عصر مواد برسانیم که تاکنون ۱۸ قسمت از این مجموعه آموزش متنی در وب سایت عصر مواد منتشر شده و حدود ۲ برابر این تعداد نیز در دست تهیه و انتشار است.

 

به منظور استفاده بهتر و یکپارچه علاقمندان و کاربران محترم از این مجموعه آموزشیِ عصر مواد، محتوای آن ها در قالب کتاب الکترونیکی با نام “چگونه از کلید فولاد استفاده کنیم؟ آموزش گام به گام کلید فولاد” نیز منتشر و تقدیم علاقمندان خواهد شد. به همین منظور، جلد اول این کتاب با نام “فولادهای ساختمانی، سمانتاسیون، نیتریده و خوش تراش” که حاوی مطالب ۱۴ قسمت اول از این مجموعه است، در ۳۰۲ صفحه به همراه ضمائم (شامل برخی استانداردها) تدوین شده و به صورت رایگان از وب سایت عصر مواد قابل دریافت است.

 

 

 

دریافت رایگان جلد اول کتاب الکترونیکی چگونه از کلید فولاد استفاده کنیم؟ آموزش گام به گام کلید فولاد

ارسال دیدگاه