0
02126246958

خط تولید خودروهای پاجرو و دلیکا در کارخانه میتسوبیشی – ویدیو

توضیحات:

 

میتسوبیشی یک شرکت ژاپنی است که مالکیت شمار زیادی از شرکت‌های فعال در صنایع مختلف را برعهده دارد. شرکت میتسوبیشی در ابتدا در قالب یک شرکت حمل‌ونقل، توسط ایواساکی یاتارو در سال ۱۸۷۰ تأسیس شد. هم‌ اکنون شرکت‌های تابعه میتسوبیشی، در عرصه‌های معدن، کشتی‌سازی، مخابرات، خدمات مالی، بیمه، الکترونیک، صنعت خودروسازی،املاک و مستغلات، صنایع سنگین، صنایع نفت و گاز و صنایع شیمیایی فعالیت می‌نمایند.

سابقه خودروسازی در میتسوبیشی به سال ۱۹۷۱ میلادی برمی‌گردد. شاخه خودروسازی میتسوبیشی، میتسوبیشی موتورز نام دارد. پاجرو یا پاژرو، اوتلندر، لنسر، میراژ، ون دلیکا و ASX از جمله خودروهای تولیدی میتسوبیشی است.

در سال های اخیر میتسوبیشی موتورز همواره شرکتی زیان ده برای میتسوبیشی بود تا جایی که در سال ۲۰۱۶ به دنبال کاهش شدید فروش میتسوبیشی در کشور آمریکا، تنها کارخانه‌ی تولید خودرو در این کشور را نیز واگذار کرد.

نهایتا در سال ۲۰۱۶، گروه رنو نیسان ۳۴% از سهام میتسوبیشی موتورز را که بیشترین سهم موجود در اختیار یک نفر بود خریداری کرد و با این مقدار سهم، نیسان کنترل میتسوبیشی را به دست گرفت. قابل ذکر است که قبل از این واگذاری، با برملا شدن تقلب میتسوبیشی در خصوص مقدار مصرف سوخت، ارزش سهام این شرکت به شدت افت کرده بود.

 

در ویدیوهای زیر، شما می توانید خط تولید کامل خودروهای پاجرو و دلیکا را در کارخانه میتسوبیشی ژاپن در دو قسمت مشاهده بفرمایید:

 

 

ویدیو:

 


نام ویدئو به فارسی: خط تولید خودروهای پاجرو و دلیکا در کارخانه میتسوبیشی

 


نام ویدئو به انگلیسی (در یوتیوب): Pajero and Delica production line

 


زمان ویدئو: قسمت اول ۹ دقیقه و ۵۶ ثانیه – قسمت دوم ۷ دقیقه و ۴۲ ثانیه

 


فرمت ویدئو: MP4 با کیفیت ۷۲۰

 


زبان: بدون کلام

 


زیرنویس:

 


دوبله:

 


اختصاصی عصر مواد:

 


مشاهده ویدیو:

 

 

قسمت اول

 

 

 

لینک دانلود از آپارات:

حجم: ۱۱۵٫۵۴ مگابایت (کیفیت ۷۲۰) – ۷۹٫۷۱ مگابایت (کیفیت ۴۸۰)

 

 

قسمت دوم

 

 

 

لینک دانلود از آپارات:

حجم: ۹۶٫۴۷ مگابایت (کیفیت ۷۲۰) – ۶۴٫۹۹ مگابایت (کیفیت ۴۸۰)

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه