0
02126246958

ثبت نام دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو آغاز شد

ثبت‌نام اولیه در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از تاریخ ۲۵ خردادماه آغاز و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش عصر مواد به نقل از پایگاه خبری فناوری نانو ایران، ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی در مسیر تحقق اهداف «سند راهبردی توسعه فناوری نانو» از سال ۱۳۸۷ با هدف معرفی دستاوردهای فناوری نانو به مردم، پژوهشگران و مسئولان، اقدام به برگزاری جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو کرده است.

جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی هر ساله با هدف پیگیری برنامه‌ های تعیین‌ شده در سند چشم‌انداز توسعه فناوری نانو برگزار می‌ شود. دوازدهمین دوره این جشنواره نیز  ۱۸ الی ۲۱ مهرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار خواهد شد.

 

ثبت‌نام در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از تاریخ ۲۵ خردادماه آغاز و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان شرکت در این دوره از نمایشگاه باید جهت انجام ثبت نام اولیه به وب سایت نمایشگاه به نشانی exhibition.nano.ir مراجعه نمایند.

 

در این جشنواره، نهادهای فعال در سه قالب حضور خواهند داشت. این نهادها عبارت اند از: نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی،  مراکز علمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک و مرکز رشد، شرکت‌های صنعتی، سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته‌بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی، شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل.

 

ارسال دیدگاه