0
02126246958

زمان برگزاری بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

به گزارش عصر مواد به نقل از سایت نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، این نمایشگاه به عنوان بزرگ ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بر پا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
لذا به اطلاع كلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و كلیدی می رساند بیست و چهارمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویكرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید كه برگزاری این رویداد بزرگ با مشاركت كلیه دست اندركاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس هر چه بیشتر توانمندی های این صنعت در ایران و جهان باشد.

 

لازم به ذکر است که بازگشایی سالن ها در چهار روز برپایی نمایشگاه برای ورود غرفه داران و استقرار در محل غرفه، هر روز از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۸ عصر و  برای بازدید کنندگان در این چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ می باشد.

 

 

 

 

دانلودها:

فهرست مشارکت کنندگان در بیت و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران:

دانلود فایل PDF از عصر مواد – حجم ۱٫۵۵ مگابایت

 

نقشه سالن ها:

دانلود فایل jpg از عصر مواد – حجم ۳۰۸ کیلوبایت

نقشه های جزئی تر از هر سالن را می توانید از این لینک دریافت کنید.

 

نقشه محل برگزاری:

دانلود فایل jpg از عصر مواد – حجم ۸۱۶ کیلوبایت

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه