0
02126246958

برگزاری آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان + زمان بندی آزمون

آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان در روز‌های پنجم، ششم و هفتم شهریور ماه ۱۳۹۹ (از چهارشنبه تا جمعه) برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش عصر مواد رضوی مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه بیان کرد: در بهمن ماه سال گذشته با انتشار یک آگهی استخدامی از داوطلبان واجد شرایط درخواست شد تا در این آزمون شرکت کنند و بنابر این بود که در اسفند ماه زمینه اشتغال تعداد ۵۲۷ نفر از جوانان کشور در فولاد مبارکه اصفهان فراهم شود.

رضوی افزود: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا و جدید بودن این معظل راهکار‌های پیشگیری و پیش بینی خاصی جهت مقابله با این ویروس وجود نداشت و طبیعتاً موسسه برگزار کننده آزمون نیز آمادگی لازم جهت برگزاری آزمون را نداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا نیز برای تجمعات محدودیت قائل شد، در نتیجه آزمون استخدامی فولاد مبارکه که قرار بود در تاریخ ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه برگزار شود به تاریخ بعدی موکول شود.

رضوی عنوان کرد: پس از اینکه آزمون‌های دکترا، کارشناسی ارشد و آزمون سراسری کارشناسی در سراسر کشور به صورت موفقیت آمیز برگزار و تجربه بسیار خوبی برای وزارت بهداشت و علوم در این عرصه فراهم شد و شیوه نامه‌های مناسب در برگزاری تجمعات این چنینی نیز مشخص شد، طبیعتاً شرایط برای برگزاری آزمون استخدامی فولاد مبارکه هم مهیا گردید و هفته گذشته مجوز ستاد کرونایی استان توسط موسسه برگزار کننده آزمون اخذ و اطلاع رسانی‌های لازم جهت تاریخ جدید آزمون به داوطلبان اعلام شد.

مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه در خصوص تاریخ نهایی برگزاری آزمون استخدامی فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و شرایط لازم این آزمون در روز‌های پنجم، ششم و هفتم شهریور ماه ۱۳۹۹ (از چهارشنبه تا جمعه) برگزار می‌شود.

رضوی اضافه کرد: در آگهی اولیه قرار بود آزمون در دو روز برگزار شود، اما، چون بخاطر رعایت فاصله گذاری اجتماعی ملزم شدیم که فاصله بین داوطلبان را در حوزه‌های استخدامی و امتحانی بیشتر کنیم آزمونی که قرار بود دو روز برگزار شود به سه روز موکول شد.

مدیر امور اداری شرکت فولادمبارکه در خصوص برگزاری آزمون در زمانی طولانی‌تر گفت: شرایط فعلی پایدار نیست و آمار مبتلایان به ویروس کرونا متغیر است بنابراین شرایط برای برگزاری طولانی مدت آزمون مهیا نبود در نتیجه مجوزی که داده شد این بود که در حداقل زمان ممکن از اطلاع رسانی تا برگزاری آزمون فاصله بسیار کمی باشد تا شرایط موجود آن زمان مبنای تصمیم گیری قرار گیرد.

رضوی در پایان اضافه کرد: چه بسا ماه آینده برای برگزاری آزمون انتخاب می‌شد، اما به تعداد مبتلایان در جامعه اضافه می‌شد و امکان برگزاری سالم و بهداشتی آزمون فراهم نمی‌گشت، بنابراین فولاد مبارکه به خاطر حفظ سلامت داوطلبان این فاصله را با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا در استان و دانشگاه اصفهان به حداقل رساند تا پایان هفته آزمون موفق و سالمی را برگزار کنیم و نتایج را نیز سعی می‌کنیم در اسرع وقت اعلام نماییم.

 

ارسال دیدگاه