0
02126246958

امکان پایش و کنترل مداوم سیال در صنایع با محصولی ایران‌ساخت

یک شرکت دانش‌بنیان دستگاه آنلاینی را برای پایش و کنترل مداوم سیال در صنایع مختلف عرضه کرده است که به گفته مسئولان این شرکت؛ این دستگاه قادر است بدون وقفه و طبق برنامه ریزی ها آنالیزهای مورد نظر را انجام دهد.

به گزارش وب سایت عصر مواد و به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، نسرین حسینی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان با بیان اینکه آنالایزرهای آنلاین این شرکت کیفیت قابل‌رقابتی با نمونه‌های خارجی دارد، گفت: این محصول در صنایع و حوزه‌های مختلف ازجمله نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نیروگاه‌ها، آب و فاضلاب، محیط‌زیست و صنایع آلاینده کاربرد دارد.

وی آنلایزرهای آنلاین را دستگاه‌های سنجشی دانست که در محل سنجش مانند خطوط تولید، تصفیه‌خانه آب یا فاضلاب و منابع آب نصب شده و بدون نیاز به نیروی انسانی اقدام به آنالیز بدون وقفه نمونه‌ها، طبق برنامه‌ریزی قبلی می‌کند.

حسینی، آنالیز و کنترل برخی از ترکیبات و آلاینده‌های آب، کنترل اتوماسیون تزریق برخی از مواد به داخل آب مانند کلر، خنثی‌سازی اسیدی و بازی، پایش آلاینده‌های آب‌های رودخانه‌ها و دریاچه‌ها و کنترل ترکیبات خطوط تولید کارخانجات و پالایشگاه‌ها را از جمله کاربردهای این دستگاه دانست و اظهار کرد: مهم‌ترین مزیت این محصول، قیمت مناسب آن همراه با حفظ کیفیت در بهترین سطح است.

ارسال دیدگاه