0
02126246958

اطلاعیه آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان – جدید

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به­ منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه ۵-۱۰ مورخ ۱۳۹۹/۴/۲۴ هیات مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد ۳۰۹ نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می ­نماید. داوطلبان گرامی می ­توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم براساس این اطلاعیه و دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام اقدام تا پس از برگزاری آزمون کتبی (علمی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، ارزیابی شایستگی و مصاحبه (برای مشاغل کارشناسی)، انجام معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی­ های روانشناختی) و طی مراحل گزینش، نسبت به جذب نفرات برگزیده به ­صورت قرارداد موقت، براساس ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام گردد.

 

شرایط عمومی

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و یا هرگونه داروی اعتیادآور با تایید مراجع ذی­صلاح

۵- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

توضیح: داوطلبان دارای معافیت پزشکی،‌ مجاز به ثبت نام در مشاغل اپراتوری (جدول شماره ۴) نمی­ باشند.

۶- داشتن حداقل سن ۱۸ سال تمام شمسی تا آخرین مهلت ثبت نام در آزمون (تاریخ: ۱۳۹۹/۰۷/۲۲) 

توضیح: تغییر بازه زمانی ثبت‌نام به هر دلیل، مبنای محاسبه سن (تاریخ: ۱۳۹۹/۰۷/۲۲) را تغییر نخواهد داد.

۷- داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی­ های روانشناختی جهت انجام فعالیت­ های شغلی طبق تایید مرکز بهداشت حرفه ­ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

۸- عدم اشتغال در سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت های خصوصی، در زمان تکمیل مدارک استخدامی

توضیح: در خصوص افرادی که در سایر سازمان ­ها شاغل بوده و داوطلب همکاری با این شرکت می ­باشند، ارائه فرم تسویه حساب و حکم خاتمه کار از دستگاه متبوع، در زمان تکمیل مدارک استخدامی، ‌الزامی است.

۹- تایید صلاحیت پذیرفته شدگان از نظر قوانین و مقررات گزینش کشور

 

نحوه ثبت نام و مهلت آن

۱- با توجه به اینکه آزمون­ ها، تحلیل نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته­ شدگان نهایی براساس گروه امتحانی انتخاب شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام انجام می­ شود، لازم است داوطلبان با دقت و با توجه به شایستگی، علاقه، جدول نیازها و شرایط اعلام شده، نسبت به انتخاب تنها یک ردیف شغلی، که در جداول شماره ۵ و ۶ درج گردیده است، اقدام و ثبت نام نمایند.

۲- داوطلبان واجد شرایط می ­بایست از روز سه ­شنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۸ تا روز سه ­شنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۲۲ به سامانه esco.uiazmoon.ir  مراجعه و اقدام به ثبت‌نام نمایند. فرم تقاضای ثبت نام می ­بایست با صداقت و دقت کامل تکمیل گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مراجعه کنید.

← دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام 

 

ارسال دیدگاه