0
02126246958

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت عصر مواد را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام در سایت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات درخواستی مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
ثبت نام در سایت عصر مواد رایگان است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین (یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم برای کالا و خدمات الکترونیک: امکان دانلود از سایت عصر مواد توسط کاربر

قسمت سوم برای کالا و خدمات غیر الکترونیک: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط عصر مواد

قسمت چهارم: ارائه خدمات و ارسال کالا توسط عصر مواد با پیک یا پست

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدیرسبز حق دارد سفارش را باطل کند. 

تبصره ۲

هزینه ارسال پستی کالا یا ارسال با پیک بر عهده مشتری است.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ است. هرگونه کپی‌برداری، به اشتراک گذاری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها بدون ذکر منبع غیرمجاز است. تکثیر و به اشتراک گذاری کالاهای فروشی نیز ناقض حقوق مولف بوده و مسئولیت شرعی و اخلاقی دارد.

بند ۴

عصر مواد اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از عصر مواد به کاربر نرسد، موجب از بین رفتن حق وی نمی‌شود.

بند ۶

عصر مواد موظف و متعهد به حفظ حریم خصوصی کاربران و حفاظت از اطلاعات شخصی آن ها است. ما از ارسال هرزنامه به آدرس پست الکترونیکی کاربران جداً پرهیز می کنیم.