0
02126246958

۷ کتابی که صاحبان و مدیران کسب و کارها حتماً باید بخوانند

کتاب های بسیار زیادی در حوزه های کسب و کار و موفقیت شخصی و سازمانی نوشته و ترجمه شده است. هر کدام از این کتاب ها حاصل تفکرات، دانسته ها، آزموده ها، تجارب و گاه تحقیق و پژوهش صاحبان فکر و اندیشه و یا یک عمر فعالیت کاری مدیران، مالکان، پژوهشگران و مشاوران حوزه های مختلف کسب و کار است. از همین رو می توانند بسیار مفید و آموزنده بوده و گاه تاثیرات شگرفی بر کسب و کار و حتی زندگی ما داشته باشند. از میان این کتاب های بیشمار، برخی از کتاب های موفقیت شخصی و سازمانی را مطالعه و مطالب زیادی از آن ها آموخته و گاه به کار گرفته ام. برای خود من این سوال مطرح بود که اگر بخواهم ۷ کتاب بسیار مفید و موثر از میان کتاب هایی که خوانده ام انتخاب کنم، کدام یک از آن ها را انتخاب می کردم. کدام یک از آن کتاب ها می تواند معلم، مشاور و آموزگار بهتری برای صاحبان و مدیران کسب و کارها باشد؟ کدام یک از آن کتاب ها می تواند ایده های بهتری را برای صاحبان و مدیران کسب و کارها ارائه دهند؟

 

پاسخ به این سوالات چندان سخت نبود، چرا که من تاثیرگذارترین آموزگاران زندگی ام را به خوبی به یاد داشتم و فراموششان نکرده بودم. چگونه می توانستم لذت خواندن و یاد گرفتن از “ایده عالی مستدام” را فراموش کنم؟! چگونه می توانستم شکار رفتن با “شکارچی ایده” را به این زودی از خاطر ببرم؟! چگونه می توانستم از آموزه های “نقطه شروع” همه جا استفاده کنم و آموزگارش را فراموش کنم؟! چگونه می توانستم دارن هاردی با “اثر مرکب” فوق العاده اش را از یاد ببرم؟! مگر می توانستم تاثیر جک تراوت بر نظم و نظام فکری ام را نادیده گرفته و “جایگاه سازی“، “تمایز یا نابودی” و “قدرت سادگی” اش را به همین راحتی فراموش کنم؟ ! 

 

من به همین راحتی، این ۷ کتاب بزرگ را از کتاب هایی می دانم که بر هر مالک، صاحب و یا مدیر کسب و کاری واجب است که آن ها را بخواند و یا حداقل ایده های آن ها را بداند. اگر می خواهید قبل از خواندن این کتاب ها، با محتواهایشان آشنا شوید، ویدیویی برای شما ضبط کرده ایم. در این ویدیو که برای کاهش حجم در سه قسمت تقدیم می شود، به معرفی این کتاب ها پرداخته ام. پیشنهاد می کنم حدود ۴۰ دقیقه برای کل این ویدیو وقت بگذارید تا برای شما از اهمیت این ۷ کتاب و خلاصه ای از محتوای ارزشمند آن ها بگویم. اگر شما هم کتاب های پیشنهادی دیگری دارید حتماً از قسمت ثبت دیدگاه در پایین صفحه، نام آن ها را با ما و دوستان دیگرتان به اشتراک بگذارید.

 

 

ویدیو:

 


نام ویدئو به فارسی:  هفت کتابی که صاحبان و مدیران کسب و کارها حتماً باید بخوانند – قسمت ۱

 


نام ویدئو به انگلیسی (در یوتیوب):   

 


زمان ویدئو: ۱۳ دقیقه و ۲۲ ثانیه

 


فرمت ویدئو: MP4 با کیفیت ۷۲۰

 


زبان: بدون کلام

 


زیرنویس:

 


دوبله:

 


اختصاصی عصر مواد:

 


مشاهده ویدیو:

 

ویدیو:

 


نام ویدئو به فارسی:  هفت کتابی که صاحبان و مدیران کسب و کارها حتماً باید بخوانند – قسمت ۲

 


نام ویدئو به انگلیسی (در یوتیوب):   

 


زمان ویدئو: ۱۲ دقیقه و ۵۸ ثانیه

 


فرمت ویدئو: MP4 با کیفیت ۷۲۰

 


زبان: بدون کلام

 


زیرنویس:

 


دوبله:

 


اختصاصی عصر مواد:

 


مشاهده ویدیو:

 

ویدیو:

 


نام ویدئو به فارسی:  هفت کتابی که صاحبان و مدیران کسب و کارها حتماً باید بخوانند – قسمت ۳

 


نام ویدئو به انگلیسی (در یوتیوب):   

 


زمان ویدئو: ۱۴ دقیقه و ۵۳ ثانیه

 


فرمت ویدئو: MP4 با کیفیت ۷۲۰

 


زبان: بدون کلام

 


زیرنویس:

 


دوبله:

 


اختصاصی عصر مواد:

 


مشاهده ویدیو:

 

ارسال دیدگاه