0
02126246958

فقط دو روز تا ارسال پروپوزال برای مسابقات عملیات حرارتی وقت باقیست!

به گزارش عصر مواد به نقل از وب سایت شانزدهمین دوره سراسری مسابقات عملیات حرارتی، کمیته برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات سراسری عملیات حرارتی با موافقت اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی کشور تصمیم به تغییر جدول زمانی این دوره از مسابقات گرفته است.

 

جدول زمان بندی جدید به شرح زیر است:

  • آخرین مهلت ارسال پروپوزال : ۱۷ تیر
  • داوری پروپوزال و اعلام نتایج : ۱۷ الی ۲۳ تیر
  • ثبت نام نهایی : ۲۳ الی ۳۰ تیر
  • ارسال نمونه ها : ۳۱ تیر

 

لازم به ذکر است با مصوبه شورای مرکزی اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی حداقل مهلت زمانی جهت ارسال قطعات به تیم های شرکت کننده به ۳۰ روز کاهش یافت.

 

 

 

 

خاطر نشان می شود که مسابقات سراسری عملیات حرارتی، یکی از مسابقاتی است که هرساله با حضور دانشجویان رشته‌ی مهندسی مواد و متالورژی کل کشور، در یکی از دانشگاه‌های کشور زیر نظر سازمان علمی ‌دانشجویی مهندسی مواد برگزار می‌شود. عملیات حرارتی شامل اعمال سيكل­ های حرارتی گرم و سرد كردن است كه منجر به بهبود خواص مكانيكی، فیزیکی و شیمیایی قطعه‌ی نهايی می شود.

 

اولین دوره‌ی مسابقات در دانشگاه فردوسی مشهد در شهریور‌ ماه ۱۳۸۳ برگزار شد. امسال نیز انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه شهید باهنر کرمان در روزهای ۶ و ۷ شهریور ماه میزبان شانزدهمین دوره سراسری عملیات حرارتی است. این دوره از مسابقات در دو مرحله‌ی آهنی و غیر آهنی انجام و تیم برگزیده با توجه به نتایج و نظر داوران انتخاب خواهد شد. همچنین هم‌زمان با برگزای مسابقات، کارگاه‌ها‌ی آموزشی کاربردی در زمینه‌های مرتبط با مهندسی مواد و متالورژی و نیز نمایشگاه دستاوردهای صنعت متالورژی برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه