0
02126246958

شناسایی استنلس استیل (فولاد زنگ نزن) از فولاد معمولی با قطره استیل + ویدیو

توضیحات:

 

شناسایی و تفکیک سریع، کارگاهی و ارزان استیل ها یا فولادهای زنگ نزن از فولادهای معمولی از نیازهای مهم افراد یا شرکت هایی است که در زمینه خرید و فروش، تامین و کنترل کیفی ضایعات، مواد، قطعات و محصولات استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن فعالیت می کنند. عدم شناسایی سریع و در محل استیل ها، ممکن است منجر به ضرر و زیان مالی و اعتباری از بابت تامین و دریافت مواد ارزان و نامنطبق و به کارگیری ناخواسته ی فولاد معمولی به جای استیل، تخریب زودهنگام قطعات و تجهیزات و غیره بشود. شاید خود شما هم تا به حال با این موضوع مواجه بوده و برای شناسایی و تفکیک فولادهای معمولی از استیل ها به مشکل خورده اید و دنبال راهکارهای ساده، کارگاهی و تقریباً بدون هزینه ای برای شناسایی و تفکیک آن ها از هم بوده اید. قطره استیل یا شناساگر استیل پاسخگوی مناسبی برای این نیاز شما است. شما بدون داشتن هیچ تخصص ویژه ای و تنها با چکاندن تنها یک قطره از این محصول بر روی فولاد، در یکی دو ثانیه قادر خواهید بود زنگ نزن یا معمولی بودن آن را تشخیص دهید و به راحتی آن ها را از هم تفکیک کنید. در این صورت، بدون صرف زمان و هزینه ی اضافی، خیالتان از بابت عدم جایگزینی خواسته یا ناخواسته ی استیل با فولاد معمولی راحت خواهد بود.

 

قطره استیل می تواند یک ماده بسیار پر کاربرد در کارگاه های فلزکاری، ساخت قطعات و تجهیزات فولادی و استنلس استیل، کارخانجات تولید و عرضه لوازم خانگی، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، نیروگاه ها، فروشندگان و خریداران محصولات فولادی، ضایعاتی ها، کارگاه های ریخته گری و ماشین کاری و غیره باشد. این شناساگر عصای دست شما در خرید، در انبارش و در ایستگاه های تولیدی و کنترلی خواهد بود. ماموران خرید و کارکنان واحدهای تامین و تدارکات شرکت ها و سازمان ها با این قطره می توانند از زنگ نزن بودن (استنلس استیل بودن) فولاد خریداری شده اطمینان حاصل کنند و از انجام آزمون های زمان بر و پر هزینه آنالیز شیمیایی بی نیاز شوند. پرسنل کنترل کالای ورودی، کنترل کیفی خطوط تولید، پرسنل انبارها و اپراتورهای تولید، می توانند از این قطره به سادگی و فوریت استفاده کنند تا از استنلس استیل بودن فولاد مطمئن شوند.

 

در ویدیوی زیر، کاربرد عملی قطره استیل و نحوه شناسایی استیل از فولاد به خوبی نشان داده شده است. کاربران محترم می توانند این محصول را از فروشگاه عصر مواد دریافت نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

ویدیو:


نام ویدئو به فارسی: استفاده از قطره استیل برای شناسایی استنلس استیل از فولاد معمولی


نام ویدئو به انگلیسی (در یوتیوب):


زمان ویدئو: ۲ دقیقه و ۳ ثانیه


فرمت ویدئو: MP4 با کیفیت ۴۸۰ و ۷۲۰


زبان: فارسی


اختصاصی عصر مواد: این ویدیو توسط تیم عصر مواد تهیه و منتشر شده است.


مشاهده ویدیو:

 

 

 

لینک دانلود از آپارات:

حجم: ۸٫۸۲ مگابایت (کیفیت ۴۸۰) – ۱۹٫۸۹ مگابایت (کیفیت ۷۲۰)

 

لینک دانلود از یوتیوب:

حجم: ۲۰٫۱۴ مگابایت (کیفیت ۷۲۰)

 


برای خرید قطره شناساگر استیل از وب سایت عصر مواد می توانید بر روی محصولات زیر کلیک کنید:

 

 


 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه