0
02126246958

در یک سالگی عصر مواد: انتشار کتاب الکترونیکی آموزش تهیه WPS جوشکاری

در آستانه یک سالگی وب سایت عصر مواد، جلد اول کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام تهیه دستورالعمل جوشکاری (WPS) با نام فرایندهای جوشکاری و طرح اتصال منتشر و تقدیم علاقمندان این مبحث آموزشی و کاربران محترم عصر مواد می شود.

 

 

تهیه دستورالعمل جوشکاری (WPS) و تایید آن (PQR) و تایید صلاحیت جوشکاران (WPQ) از مهم ترین فعالیت های یک پروژه جوشکاری است که بر اساس کدها و استانداردهایی چون ASME SEC IX (9) ،AWS D1.1 و API 1104 انجام می گیرد. اگر زمان زیادی از آخرین WPS ای که نوشته اید گذشته است و نیاز به مرور نحوه­ ی تدوین WPS دارید، یا اگر می خواهید راهنمای کاملی برای تهیه WPS و PQR در اختیار داشته باشید، همچنین اگر مبتدی هستید و می خواهید بدون پرداخت هزینه های زیاد، روش تهیه WPS و PQR، آزمون های ارزیابی و تایید جوش، تایید صلاحیت جوشکار را یاد بگیرید و در کنار آن، ده ها نکته و مطلب کاربردی در زمینه فرایندها، تکنیک و روش کار جوشکاری را بلد شوید، می توانید کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام تهیه دستورالعمل جوشکاری (WPS) را به صورت رایگان از عصر مواد دریافت کنید و یا با قسمت های مختلف آموزش گام به گام و نکته به نکته تهیه دستورالعمل جوشکاری (WPS) و تایید آن (PQR) همراه ما در عصر مواد باشید. این آموزش به صورت پرسش و پاسخ تدوین شده است و در خلال مطالب نوشتاری، از عکس، اینفوگرافیک، فایل صوتی و ویدئو برای آموزش بهتر هم کمک گرفته می شود. 

 

در جلد اول کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام تهیه دستورالعمل جوشکاری (WPS) که با نام فرایندهای جوشکاری و طرح اتصال در ۲۲۴ صفحه تدوین شده و به صورت رایگان از وب سایت عصر مواد قابل دانلود است، ۱۳ قسمت اول از مجموعه نوشته های “آموزش تهیه دستورالعمل جوشکاری” که در وب سایت عصر مواد منتشر شده است، یکجا و در فرمت pdf تقدیم شما می شود. لازم به ذکر است که دانلودهای پیوست این قسمت ها در سایت نیز به مجموعه حاضر ضمیمه شده است. ضمن آن که شما می توانید با “کلیک+ctrl” بر روی واژه های مشخص آبی رنگ در فایل pdf، مستقیم وارد لینک مربوطه در وب سایت عصر مواد شوید.

 

مایه مباهات است که به عرض و اطلاع دوستان و همراهان بزرگوار این مجموعه برسانم که تاکنون ۱۶ قسمت از مجموعه آموزش متنی “آموزش گام به گام و نکته به نکته تهیه دستورالعمل جوشکاری (WPS) ” در وب سایت عصر مواد منتشر شده و حداقل به همین تعداد نیز در دست تهیه و انتشار است. در کنار انتشار این قسمت ها در وب سایت عصر مواد، جلد دوم این کتاب الکترونیکی نیز تا چند وقت دیگر تقدیم علاقمندان خواهد شد.

 

 

 

دریافت رایگان جلد اول کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام تهیه دستورالعمل جوشکاری (WPS)

ارسال دیدگاه