0
02126246958

انتشار رایگان گزارش رویدادها و اخبار مهم کسب و کارهای صنعتی در عصرمواد

وب سایت اینترنتی عصر مواد بزرگ ترین پورتال مواد مهندسی و فرایندهای ساخت و تولید این آمادگی را دارد که گزارش رویدادها و اخبار اتفاقات مهم کسب و کارهای صنعتی را به صورت رایگان منتشر نماید.

 

 

همان طور که خود بهتر می دانید اطلاع رسانی و گزارش رویدادها و اخبار اتفاقات مهم یک کسب و کار مثل محصولات یا خدمات جدید، بازارها و مشتریان جدید، اخذ گواهینامه های کیفی، موفقیت ها، خلاقیت و نوآوری ها، برنامه ها و اهداف سالانه و غیره تاثیر فوق العاده مهمی در معرفی برند، بازاریابی و جذب مشتریان جدید دارد.

وب سایت عصر مواد با کاربرانی که بیشتر از فعالان صنعت کشورمان در در زمینه هایی چون ریخته گری، عملیات حرارتی، جوشکاری، انواع خدمات شکل دهی مثل فورج، پرس، نورد، اسپینینگ و خمکاری، خدمات ماشینکاری، ساخت مواد لاستیکی و پلاستیکی، خدمات رنگ و پوشش، آبکاری، مهندسی سطح و حفاظت کاتدی، خدمات بازرسی و آزمون های کنترلی، مدل سازی، قالب سازی، خدمات مهندسی معکوس و طراحی، خدمات پرینت سه بعدی، خدمات شبیه سازی نرم افزاری، خدمات فنی و مهندسی و فروش مواد اولیه و تجهیزات مرتبط با این صنایع هستند، می‌تواند محیطی مناسب و پربازده برای انتشار اخبار و معرفی کسب ‌و کار شما به مخاطبان خود باشد. به خصوص اینکه، اخبار و گزارش های شما با تیتر، محتوا و تصاویر مناسب و جذابی تحت نظر یک متخصص تهیه یا ویرایش می شود.

 

 

📞 در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات و مشاوره تلفنی دارید، با شماره تلفن ۳۶۶۷۴۹۲۲-۰۴۱ و یا از طریق پیام رسان واتساپ یا تلگرام در شماره ۰۹۱۴۱۲۹۰۹۵۸ تماس بگیرید.

 

 

لینک های مرتبط:

ارسال دیدگاه